​НАБУ завершило первинну перевірку інформації про кандидатів на посади у Верховному Суді

Співробітники Управління аналітики та обробки інформації НАБУ зібрали та передали до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України первинні дані про всіх претендентів (понад 600) до Верховного Суду, зібрані з доступних реєстрів та баз даних. Цю інформацію долучать до суддівських досьє, а Вища кваліфкомісія суддів використає їх при оцінюванні кандидатів під час конкурсу, повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України.


Аналітична інформація також передана Громадській раді доброчесності, яка зі свого боку допомагає ВККСУ перевіряти інформацію про служителів Феміди і бере участь у конкурсному відборі.

За запитом ВККСУ перед співбесідами НАБУ також готове здійснювати додаткову перевірку відомостей фіналістів конкурсу на предмет детального аналізу корупційних ризиків.

НАБУ розпочало аналітичну перевірку відомостей про охочих стати суддями у Верховному Суді у січні 2017 року.

Фото прес-служби НАБУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.