Поліція оголосила підозру організатору злочинної групи, яка займалася в Інтернеті незаконним збутом сильнодіючих лікарських засобів
- Подробиці
- Опубліковано 26.05.2018 20:13
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1358
Троє осіб збували сильнодіючі лікарські засоби через мережу Інтернет за допомогою спеціально створеного сайту. Продаж здійснювався як на території України, так і за кордоном. Працівники Департаменту кіберполіції Національної поліції України спільно зі слідчими Подільського управління столичної поліції, за процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури №7, встановили: організатором такого незаконно бізнесу був 30-річний мешканець Миколаївщини разом з двома спільниками, повідомляє прес-служба Нацполіції України.
Зловмисники за допомогою спеціально створеного веб-ресурсу здійснювали реалізацію в особливо великих розмірах препаратів, до складу яких входить «метандієнон» та «нандролон», які є сильнодіючими лікарськими засобами та їх обіг на території України обмежено. Для підтримки цього веб-сайту були найняті SEO-спеціалісти для його просування. Крім того, наймалися технічні спеціалісти, які забезпечували анонімізацію цього ресурсу через сервіс захисту «cloudflare», за допомогою якого змінювалася справжня IP-адреса на адресу безпосередньо серверу «cloudflare». Водночас, доменне ім’я було зареєстровано у Чеській Республіці для унеможливлення отримання будь-якої інформації.
Спеціалісти з кіберполіції провели комплекс оперативних і технічних заходів та встановили реальні IP-адреси та осіб, які були причетні до незаконного розповсюдження сильнодіючих лікарських засобів.
У місті Первомайськ, Миколаївської області, правоохоронці провели одночасно п’ять санкціонованих обшуків за місцем проживання учасників злочинної групи, у їх магазині та у відділенні пошти, оскільки замовлення по Україні зазвичай відправлялися поштою. За їх результатами вилучено близько 90 тисяч пігулок, майже 140 ампул та близько 300 флаконів із вмістом речовин, обіг яких в Україні обмежено. Вилучені речовини наразі направлено до експертного центру для проведення усіх необхідних експертиз. Також вилучено комп’ютерну техніку, за допомогою якої здійснювалося адміністрування веб-ресурсу, мобільні телефони та чорнові записи.
Подію кваліфіковано за ч. 4 ст. 321 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів). Крім того, працівники Департаменту кіберполіції та СБУ задокументували факт збуту такої продукції за кордон. Тож, наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 201 (Контрабанда) Кримінального кодексу України.
Фото прес-служби Нацполіції України
Також з цієї категорії...
Адвокат звертається до Міжнародної Амністії...
13 янв. 2011 г.

Правозащитники требуют выполнения решения Евросуда...
15 авг. 2013 г.

Задоволено клопотання прокурорів про взяття...
4 янв. 2017 г.
Набираючі популярність...

О редакции
11 мар. 2012 г.

В Україні створено Комітет захисту...
27 июн. 2012 г.

Концтабір імені Зеленського
19 июл. 2024 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан і ведучий 24 Каналу Ігор Гаврищак у військовому зведенні на 2 квітня обговорили такі теми:
Коментарі