​Про фальшиві судові повістки застерігає Ржищівський міський суд Київської області

Ржищівський міський суд Київської області застерігає учасників судових процесів та інших громадян від «потрапляння до рук шахраїв», повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду. Раніше про випадки надсилання громадянам фальшивих судових документів заявляли суди Львівської, Миколаївської, Івано-Франківської та інших областей.


У січні 2019 року мешканцю м. Ржищів на адресу його проживання надійшла повістка про виклик до Ржищівського міського суду Київської області у цивільній справі за позовом банківської установи про стягнення боргу за кредитним договором з пропозицією позасудового врегулювання спору із сплатою коштів на рахунок відповідного банку. Відомості, зазначені в повістці (номер справи, час та дата виклику, інші дані щодо укладення кредитного договору) були вигаданими і такими, що не відповідали дійсності, оскільки така справа за позовом банківської установи до Ржищівського міського суду Київської області не надходила, в провадженні суду не перебувала.

Як виявилося, такі документи надсилаються окремими колекторськими фірмами з вказівкою на те, що судову повістку можливо анулювати, сплативши визначену суму на рахунок кредитора.

Ржищівський міський суд Київської області рекомендує учасникам судових процесів та громадянам, яким надійдуть такі листи із судовими повістками, перевіряти таку інформацію. У разі отримання повістки, слід звернути увагу, що судові повістки про виклик в судові засідання надсилаються безпосередньо судом (не колекторськими фірмами, громадськими організаціями, представниками аукціонів тощо) і містять усі необхідні реквізити справи (Єдиний унікальний номер) та обов'язково підписуються секретарем судових засідань. При наявності ознак шахрайства, повідомляти правоохоронні органи для відповідного реагування.

Окремо роз'яснюємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може за лічені хвилини перевірити інформацію про надходження та рух будь-якої справи на офіційному сайті суду, зазначивши свої анкетні дані чи вказавши номер справи. Для цього на порталі «Судова влада України» знайти сайт Ржищівського міського суду Київської області (https://rg.ko.court.gov.ua/sud1020/), де у закладці «Громадянам» завантажити закладки «Список справ, призначених до розгляду» (https://rg.ko.court.gov.ua/sud1020/gromadyanam/csz/) або «Стан розгляду справ» (https://court.gov.ua/fair/sud1020) та, заповнивши електронну форму, оперативно отримати актуальну інформацію.

Крім того, інформацію про надходження чи ненадходження позову до суду відвідувачі суду можуть отримати безпосередньо від працівників апарату Ржищівського міського суду Київської області у приміщенні суду чи за телефоном канцелярії суду (04573) 2-12-35. У зв'язку з цим, закликаємо громадян бути уважними, ретельно ознайомлюватися з викладеною у поштовій кореспонденції інформацією, перевіряти правильність написання поштових реквізитів та уточнювати всю необхідну інформацію безпосередньо в суді.

Нагадаємо, що раніше про випадки надсилання громадянам фальшивих судових документів заявляли суди Львівської, Миколаївської, Івано-Франківської та інших областей.

Фото zib.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.