​НАБУ втретє вимагає від Офісу генпрокурора повернути справу Татарова у підслідність Бюро

НАБУ та САП втретє офіційно повідомило ОГП, що кримінальне провадження за підозрою екс-народного депутата та заступника керівника Офісу Президента мають розслідувати детективи НАБУ. Відтак, Національне бюро витребує справу в ОГП. Відповідна постанова Директора НАБУ, погоджена із прокурором САП, надіслана до Офісу Генерального прокурора 8 лютого 2021 року.


Про це повідомляє прес-служба НАБУ на своїй сторінці ФБ.

Зміна раніше повідомленої підозри народному депутату України з ч.3 ст. 369 на ч.2 ст. 384 КК України не є і не може бути належною підставою для доручення здійснення досудового розслідування цього кримінального провадження іншому органу досудового розслідування, окрім НАБУ. Це прямо зазначено у ч.7 ст.216 КПК України, де закріплено, що у кримінальних провадженнях за ст.384 КК України досудове розслідування здійснює слідчий того органу, до підслідності якого відноситься кримінальне правопорушення, у зв’язку з яким почато досудове розслідування. Оскільки експертиза, за результатами проведення якої видано завідомо неправдивий висновок експерта, здійснювалася у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, підслідного НАБУ (йдеться про заволодіння майном Нацгвардії на 81,6 млн грн), саме Національне бюро є належним органом досудового розслідування, навіть після зміни правової кваліфікації діяння з ч.3 ст. 369 на ч.2 ст. 384 КК України.

Зазначене кримінальне провадження Національне бюро в законний спосіб витребує в ОГП уже втретє. Попередні дві постанови (від 28.12.2020 та 5.01.2021) ОГП проігнорував, кожного разу з нібито нових підстав та із застосуванням різного роду маніпуляцій. Усі вони спрямовані на втручання в діяльність НАБУ як належного органу досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні та перешкоджанню здійснення досудового розслідування із дотриманням правил підслідності.

Фото nabu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.