​На Київщина прокуратура викрила підпільне виробництво з виготовлення алкогольних напоїв

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури викрито незаконне виробництво алкогольного фальсифікату (ч. 3 ст. 204 КК України). За даними слідства, незаконне виробництво небезпечних для здоров’я спиртних напоїв здійснювалося в одному із складських приміщень смт. Глеваха Васильківського району, повідомляє прес-служба Київської обласної прокуратури.


Алкосурогат виготовляли з недоброякісної сировини у великих об’ємах. Під час санкціонованого обшуку вилучено 2 тонни спиртосуміші, 1 тонну готових лікеро-горілчаних напоїв, а також обладнання для виготовлення алкоголю. Загальна вартість вилученого сягає 700 тисяч гривень.

На даний час у кримінальному провадженні призначено судові експертизи, здійснюються заходи щодо встановлення всіх осіб, причетних до злочинної діяльності, з метою притягнення їх до відповідальності.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Головним управлінням ДФС у Київській області.

Фото kobl.gp.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.