​СБУ викрила на корупції керівництво Ради приватних виконавців Київщини

Служба безпеки України задокументувала корупційну схему, організовану одним з керівників Ради приватних виконавців Київської області. Посадовець, зокрема, вимагав гроші за «вирішення питання» щодо боргу на 40 тисяч доларів США, повідомляє прес-центр СБ України.


Оперативники спецслужби встановили, що керівник Ради систематично вимагав «винагороду» за «розблокування» майна, на яке накладено арешт за борговими зобов’язаннями. За розв’язання проблеми він отримував у середньому 5% від вартості арештованого майна. Задокументовано, що зловмисник вимагав гроші з громадян, які вже сплатили борг, але не були офіційно виключені з Єдиного реєстру боржників.

Правоохоронці затримали спільників згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після отримання чергового хабара.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру за ч. 4 ст. 368-4 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.

Викриття оборудки проводилось співробітниками головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБ України під процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури.

Фото ssu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.