​Чи виправить ДП «Прозорро» суцільно брехливу інформацію у річному звіті-2020, де стверджується про економію 55,9 млрд грн?

Детективи НАБУ оцінили збитки від корупції на закупівлях лише в «Укрзалізниці» за 2020 у 8 млрд грн. – 8 млрд грн на рік – це 21 млн грн в день або майже 1 млн грн в годину, – заявляє очільниця ТСК у справі перевірки «Укрзалізниці»


https://www.epravda.com.ua/news/2021/07/16/676003/

Водночас ДП «Прозорро» звітує: «у 2020 році завдяки прозорим тендерам на Prozorro Україна змогла заощадити понад 55,9 млрд грн».

Звіт оприлюднено 2 квітня 2021 https://prozorro.gov.ua/.../dp-prozorro-prezentuvalo-zvit... Заява про збитки від корупції в Укрзалізниці зроблена сьогодні.

Йдеться про корупцію однієї лише «Укрзалізниці», це 13,3% від задекларованої «економії» Прозорро. Таких державних центрів схематозу значно більше.

Я раніше писав про схеми на Прозорро. https://site.ua/vitaly.manko/8526/

І наголошував на тому, що система публічних торгів не відображає корупцію, вона також не має індикаторів корупційних ризиків, які можливо було впровадити як на початку, так і протягом всього часу існування системи.

Відомо, як менеджмент ДП «Прозорро» формує звіти. Беруть заявлену суму торгів (суттєво завищену) і від неї віднімають суму угоди (домовлена учасниками змови). Ця різниця вважається супердосягненням «реформаторів».

Приміром, Таріел Васадзе взяв кредит 1 млрд, його не виплатив. А через Прозорро сам у себе викупив боргові зобов'язання за 244 млн. Мінімальний розмір збитку становить понад 755 млн без врахування відсотків за користування кредитом. Коли це трапилося, як, думаєте, ця оборудка була позначена у звітах Прозорро? 750 млн збитків? Ага – 244 млн. економії.

https://news.finance.ua/.../vasadze-vykupil-u-fgvfl-svoj...

Так робили у 2016, 17, 18, 19, 20. І знову ті ж граблі.

У мене лише два питання до менеджменту ДП «Прозорро».

1. Вам не соромно брехати?

2. Коли нарешті впровадите електронну систему виявлення корупційних ризиків, яка дозволить відображати потенційні корупційні зв'язки ще на етапі торгів, а також підвищить точність звітів?

Віталій Манько, facebook.com

Фото galinfo.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.