Трьом колишнім поліцейським Харківщини інкримінується пограбування - внутрішня безпека НПУ

У Харкові троє осіб напали на чоловіка, пограбували та втекли. Причетними до злочину виявилися співробітники поліції. Наразі їх звільнено та оголошено про підозру.


До поліції Харкова надійшло повідомлення від заявника про пограбування. Він розповів, що до нього підійшло троє невідомих у камуфляжній формі, звинуватили у збуті наркотиків та, застосовуючи фізичну силу, відібрали сумку з грошима – понад 23 000 гривень, після чого втекли.

Як встановили оперативники Харківського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ, нападникамивиявились співробітники одного з підрозділу ГУНПв Харківської області. За вчинення злочинних дій викритих поліцейських звільнили зі служби в поліції.

Після зібрання доказової бази слідчі ТУ ДБР, розташованого у місті Полтава, за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури, вручили колишнім співробітникам поліціїпідозриза ч.2 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 6 років.

Департамент внутрішньої безпеки
Національної поліції України



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.