Ракетный эсминец США и японский танкер столкнулись в Ормузском проливе

esminets

 
Сегодня у входа в Ормузский пролив столкнулись ракетный эсминец «Портер», принадлежащий ВМС Соединенных штатов, и японский танкер «Отовасан», который ходит под флагом Панамы. Штаб 5-го флота ВМС США в Манаме сообщает, что пострадавших среди американских военных моряков нет. Информации о раненых на борту танкера также не поступало.


Также отмечается, что не произошло и разлива нефти в акватории пролива. Эксперты оценивают нанесенный ущерб и устанавливают виновников инцидента. После инцидента военное судно покинуло место аварии своим ходом.

Напомним, что три года назад в Ормузском проливе столкнулись американская атомная подлодка «Хартфорд» и десантный корабль «Новый Орлеан». Тогда, ввиду того, что обоим судам был нанесен многомиллионный ущерб, Пентагон провел серьезное расследование. Капитаны и их помощники были сняты с занимаемых должностей, а несколько членов команды понесли дисциплинарное наказание, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.