Столичні правоохоронці розслідують факт масового отруєння малечі у дитячому садочку в Дніпровському районі

prok riev new

 
Прокуратура Дніпровського району внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про отруєння 27 дітей у столичному дошкільному закладі. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 137 КК України  - неналежне виконання професійних чи службових обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.


Наразі встановлено, що 27 малюків віком від 3 до 6 років, після відвідування одного з дитячих садочків у Дніпровському районі, госпіталізовані до медичного закладу з діагнозом «гостра кишкова інфекція». Лікарі оцінюють стан хворих як середньої тяжкості.

На місці події працює слідчо-оперативна група, спеціалісти санітарно-епідеміологічної служби та райдержадміністрації.

Діяльність дитячого садочка тимчасово припинена.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.