«Морський пейзаж в Криму» Айвазовського викрали після новорічного корпоративу

ayvazovskiy

 
Інформація про чергове ЧП після новорічного корпоративу прийшла з Бішкека. З Національного музею образотворчих мистецтв Киргизії викрадено полотно роботи Івана Айвазовського «Морський пейзаж в Криму», написане в 1866 році. Картина, виконана олією на полотні 47х53, 5 входила до складу експозиції залу російських образотворчих мистецтв на другому поверсі будівлі.


Як повідомили в ГУВС Бішкека, увечері 26 грудня працівники Киргизького національного музею святкували настання Нового року і розійшлися вже за північ. А вранці співробітники помітили, що пропало полотно Айвазовського. Музейні працівники спершу вирішили розшукати картину самостійно, проте після того, як у них нічого не вийшло, вони звернулися за допомогою правоохоронних органів.

За оцінками експертів, вартість роботи великого живописця складає не менше 40 тисяч доларів, повідомляють internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.