Інспектори столичної ДАІ уночі оперативно затримали крадіїв вантажівки
- Подробиці
- Опубліковано 09.04.2015 14:32
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2364
9 квітня від оператора служби «102» до чергової частини управління столичної ДАІ надійшло повідомлення про те, що на вулиці Васильківській, 22 скоєно незаконне заволодіння автомобілем «ЗІЛ – ММЗ 4502». Це сталося у Голосіївському районі близько першої години ночі, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі УДАІ Києва.
Одразу особовий склад Державтоінспекції був орієнтований на розшук та затримання вказаного автомобіля, а на місце автокрадіжки негайно виїхав патруль ДАІ.
Минула година. У ході проведення оперативно-розшукових заходів автопатрулем відділу ДАІ Голосіївського району на вулиці Академіка Вільямса було помічено автомобіль «ГАЗ-3307», що здійснював буксирування вантажівки, за прикметами схожої на щойно викрадену. Інспектори ДАІ зупинили авто. За кермом обох автівок знаходились чоловіки, які помітно нервували. Керманич автомобіля «ЗІЛ» документів на машину, звісно, надати не зміг. Заперечувати причетність до крадіжки водії обох автівок не стали, так як були затримані на «гарячому».
З’ясувалося, що чоловіки – брати, проживають у столиці, в Голосіївському районі. Одному - 33 роки, іншому – 56.
На місце події викликана слідчо-оперативна група. Для подальшого з’ясування всіх обставин затриманих доставлено до райуправління міліції.
Також з цієї категорії...

Преступнику, открывшему стрельбу в ночном...
1 июл. 2012 г.

Біля Українського дому зник мобільний...
5 июл. 2012 г.

Екопрокуратура попередила незаконний намив піску...
28 июн. 2013 г.
Набираючі популярність...

Ян Пєкло, колишній посол Польщі...
19 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
22 апр. 2025 г.

1130 москалів подохло минулої доби...
22 апр. 2025 г.
Останні новини
22.04.2025 09:19
1130 москалів подохло минулої доби на українській землі21.04.2025 09:53
670 кацапів подохло минулої доби на українській землі20.04.2025 09:13
950 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 19 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі