У Голосіївському районі інспектори ДАІ виявили на маршруті нетверезого водія автобуса
- Подробиці
- Опубліковано 09.06.2015 12:48
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2817
Як повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі УДАІ Києва, уранці, 8 червня, на проспекті Глушкова інспектори відділу ДАІ з обслуговування Голосіївського району зупинили автобус «Богдан», що рухався за маршрутом та здійснював перевезення людей.
Під час перевірки документів та спілкування з водієм стало зрозуміло, що він перебуває у нетверезому стані – від чоловіка було чути різкий запах алкоголю. Керманичу було запропоновано пройти огляд на стан сп’яніння, однак в присутності свідків він відмовився від цієї процедури. Заперечувати факт вживання спиртного не став. Чоловік пояснив, що увечері дійсно вживав алкогольні напої і свою провину визнає.
Інспектори ДАІ порушника відсторонили від подальшого керування автобусом та в присутності свідків склали на нього адмінпротокол. Матеріали незабаром будуть направлені до суду.
Для уникнення подібних ситуацій на дорогах, столична Державтоінспекція вкотре закликає водіїв не сідати за кермо в нетверезому стані і пам’ятати, що алкоголь та кермо – несумісні.
УДАІ Києва нагадує, у місті з 1 по 30 червня тривають профілактичні заходи на пасажирському транспорті «АВТОБУС-2015». В цей період, співробітники ДАІ звертають особливу увагу на технічний стан пасажирських транспортних засобів, які залучаються до перевезень людей, зокрема під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку, посилюють контроль за дотриманням Правил дорожнього руху водіями пасажирського транспорту. Зокрема, Інспектори ДАІ слідкують, аби водії пасажирського транспорту не перевищували швидкісний режим, дотримувалися правил проїзду залізничних переїздів, обгону, зупинки і стоянки та інших вимог Правил дорожнього руху.
З 1 по 8 червня працівники ДАІ по операції «Автобус» вже виявили 235 порушень законодавства, допущених автоперевізниками. Профілактичні заходи тривають.
Також з цієї категорії...

Анастасия Волочкова попала в «страшную...
24 июн. 2012 г.

На Львовщине в результате столкновения...
7 мая 2013 г.

В Черное море вылилась нефть
24 дек. 2014 г.
Набираючі популярність...

САМІТ «ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ»
18 февр. 2025 г.

Про що мовчить дружина Шила
6 мая 2025 г.

Викрав у співмешканки 300 тисяч...
11 мая 2025 г.
Останні новини
12.05.2025 08:43
1170 кацапів подохло минулої доби на українській землі11.05.2025 21:06
Черговий мирний розводнякПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 10 травня обговорили наступні теми:
Коментарі