​Поліція столиці встановлює причини зіткнення маршрутного таксі з автобусом на Брест-Литовському шосе

О 07:15 у передмісті Києва біля жилого комплексу «Чайка» у дорожньо-транспортну пригоду потрапили маршрутне таксі «Мерседес Спрінтер» та автобус «МАЗ». На місці події слідчо-оперативна група Главку київської поліції попередньо встановила: «МАЗ» здійснював розворот у напрямку міста, не надав перевагу у русі мікроавтобусу – і сталося зіткнення. Внаслідок аварії водій та два пасажири маршрутного таксі отримали травми, «швидкі медичні допомоги» доставили їх у лікарню, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Правоохоронці встановлюють всі обставини та причини автопригоди.

Після отримання інформації від медичних працівників щодо ступеню тілесних ушкоджень, які отримали постраждалі, буде вирішуватися питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.