Міліціонер, який стежив за ходою з Врадіївки, звільнився з міліції і приєднався до протестувальниікв
- Подробиці
- Опубліковано 13.07.2013 18:12
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1924

Учасники пішої ходи з Врадіївки дісталися міста Жашкова Черкаської області і готові йти вночі, щоби швидше дійти до Києва. Про це повідомив народний депутат від «УДАРу» Сергій Каплін, який бере участь в ході поінформували «Конфліктам і законам» у прес-службі партії «УДАР».
«Прийшли до Жашкова. Вчора вечеряли під мостом кашею у казані. Розбили наметове містечко напроти входу у міськвідділ. Ввечері дізналися про побиття правоохоронцем дівчини у Святошинському районі Києва. Реакція нашої ходи була миттєва – прискорювати рух, щоби доєднатися до столичних протестів проти міліцейського свавілля», - зазначив Каплін.
Також нардеп зазначив, що у Жашкові міліціонер, якому наказали стежити за Сергієм Капліним, написав рапорт про звільнення і готовий приєднатися до учасників ходи з Врадіївки до Києва. «Справжня міліція з народом», - підкреслив ударівець.
Депутат розповів, що кількість осіб, які йдуть пішою ходою, зростає, незважаючи на негоду (протестувальникам довелося йти під дощем). Вчора до них доєдналися ще дві жінки. «Я переконаний, що до понеділка нас буде більше 50-60 осіб», - зазначив нардеп.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
08.08.2026 21:32
ОАЕ заявили про атаку Ірану на судно ADNOC в Ормузькій протоці08.08.2026 10:58
Збито та подавлено 135 ворожих БпЛА08.08.2026 10:34
1190 кацапів подохло минулої доби на українськійй земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 8 серпня


Коментарі