Влада хитається. Вона боїться. І антимайдан - це теж страх влади перед нами
- Подробиці
- Опубліковано 14.12.2013 17:52
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7024
Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко зі сцени Майдану. Лідер «УДАРу» зазначив, що страх влади вже доходить до абсурду, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу партії «УДАР». «Печерський райсуд ухвалив рішення, яким фактично забороняє мені приходити до вас на Майдан! Бо в ухвалі йдеться про заборону у будь-який спосіб перешкоджати руху людей і транспортних засобів. Тобто, навіть йдучи по вулиці, я вже можу комусь заважати!» – наголосив Кличко.
Він також зазначив, що завдяки активістам Майдану і їхній стійкості у відстоюванні своїх прав і справедливості, вже є перші результати. Сьогодні влада назвала прізвища і відсторонила за побиття студентів 30 листопада чотирьох посадовців. Але це - виконавці середньої ланки. А відповідати повинні і замовники та організатори злочину. І ми цього доб'ємося!» – наголосив Кличко.
«Ми тут зібралися самі і з власної волі. А вони примушують і звозять людей на мітинг, щоб їх нібито підтримали. Недивно, що частина з цих людей вже тут з нами. Бо вони теж потерпають від цієї влади. Бо хіба це влада, яка звозить на свій мітинг дітей із притулків? Я зустрів сьогодні одну таку групу на Майдані. Ми їх погодували і дали теплі речі», - розповів Віталій Кличко в інтерв'ю журналістам.
Також з цієї категорії...

Юлія Тимошенко: Янукович організовує проти...
16 мар. 2012 г.

Подарунок Сумській міліції від ЧорКому
9 апр. 2012 г.

В Петербурге также задержаны участники...
31 авг. 2012 г.
Набираючі популярність...

Евросуд по правам человека разрешил...
8 февр. 2012 г.

Who is Viktor Yanukovych и...
30 апр. 2012 г.

У Тимошенко вилучили два дозиметри,...
13 сент. 2012 г.
Останні новини
06.07.2025 18:58
Фронт майже не рухається, і це добре06.07.2025 10:33
Знешкоджено 117 ворожих БпЛА06.07.2025 10:27
1180 москалів подохло минулої доби на українській землі05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українцівПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:
Коментарі