У Києві відбулася акція «2 вересня - Євронаступ на бездіяльність політиків!»

e nastup1

 
У Києві відбулася акція «2 вересня - Євронаступ на бездіяльність політиків!», в якій взяли участь близько тисячі прихильників євроінтеграції з різних частин України. Захід розпочався біля приміщення комітетів Погоджувальної ради Верховної ради України, звідки активісти пройшли колоною до Кабінету Міністрів України та завершили свою акцію біля будівлі Адміністрації Президента України, повідомили «Конфліктам і законам». у прес-службі Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього».


Попереду колони учасники акції несли банери із надписами «Євронаступ», «Європлан», символіку ЄС та України, а також скандували гасла: «Україна – це Європа», «Україна! Права! Європа» та інші.

Серед основних вимог активістів «Євронаступу»: розглянути протягом наступної сесії парламенту усі необхідні євроінтеграційні закони, представити для громадськості та партнерів з Європейського Союзу всі необхідні концепції реформ, а також забути про партійність до саміту у Вільнюсі і працювати виключно на національні інтереси України.

Організатор акції, координатор Робочої групи Національного круглого столу з євроінтеграції та ініціатор всеукраїнської громадянської кампанії «Євронаступ» Сергій Бондарчук в своєму виступі зазначив, що громадськість зібралась на заході для того, щоб не дати політикам забалакати тему євроінтеграції.

«Сьогодні дуже важливий день – він визначатиме подальший перебіг сесії парламенту. Або політики знову замість роботи влаштують шоу з бійками та гучними заявами, або розпочнуть працювати на користь країни», - сказав Бондарчук.

Він також попередив політиків про те, що громадськість буде уважно слідкувати за їхньою євроінтеграційною діяльністю.

«Сьогодні ми розпочинаємо євронаступ та застерігаємо політиків, що ми за ними уважно спостерігаємо. Усі політики, незалежно від партійного кольору, які вноситимуть смуту, розкол, збиватимуть з європейського ритму роботу парламенту – є провокаторами і ворогами України. Переконаний, той, хто посягне на європейський вибір, - не має права бути в українському парламенті», - заявив Бондарчук.

Учасники акції передали свої вимоги та розроблений експертами Національного круглого столу план дій для виконання вимог зі «списку Фюле» - Європлан до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів та Адміністрації Президента. Біля комітетів погоджувальної Ради ВРУ Сергій Бондарчук також вручив примірник Євро плану лідеру партії «УДАР» Віталію Кличку, який пообіцяв розглянути вимоги громадськості.

Нагадаємо, що громадські активісти, науковці та експерти, зокрема, В. Брюховецький, С. Бондарчук, Є. Іхельзон, Я.Грицак, В. Кіпіані, К. Матвієнко та інші ініціювали створення тристороннього (громадськість, влада та опозиція) Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього». Політичний етап якого відбувся 7 серпня за участю представників громадськості та опозиції. Наступний етап круглого столу відбудеться в середині вересня, очікується, що в засіданні візьме участь єврокомісар Ш.Фюле.

e nastup2

e nastup3

e nastup4 



Коментарі

  +0 #1 юра 2 сент. 2013 г., 21:33:29
як писав тютчев=история россии сплошное уголовное дело! с россией можно дружить на растоянии?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.