​Простили ли японцы американцев за Хиросиму и Нагасаки?

Задали хороший вопрос: простили ли японцы американцев за Хиросиму и Нагасаки? У меня сложилось впечатление, что японцы в таком ключе не думают. Они считают, что напали на США и проиграли войну.


Знакомый японец как-то сказал: Боги через американцев сбросили на нас эти бомбы, и мы поняли, что это наказание за наши поступки.

Кстати, в момент, когда стало понятно, что бомбы одномоментно уничтожили 200.000 человек, японский генералитет и правительство продолжало ожесточенно спорить о целесообразности капитуляции. Голоса поделились поровну. Вмешался Император, который перевесом в один голос остановил войну.

Интересно, что в контексте покаяния часто пишут и говорят сами американцы, которые не уверены, что у атомной бомбардировки есть оправдание.

Японцы покаялись и вынесли уроки из своего прошлого. Теперь Япония третья экономика в мире, безопасная, удобная страна с людьми-долгожителями.

О чем этот пост? Есть у нас сосед с общей историей. У него вокруг одни враги, Сталин - лучший правитель, а Гулага и Голодомора не было! За что каяться? Такую страну развалили! Не выучил свой урок - идешь на новый круг по тому же маршруту.

Рауль Чилачава, facebook.com

Хиросима 6 августа 1945 года. Фото bbc.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.