В Лондоне начали расследование против главного спонсора Олимпиады

adidas

 
Организаторы Олимпийских игр в Лондоне заявили сегодня о начале расследования сообщений об эксплуатации рабочих на камбоджийских фабриках компании "Адидас", которая занимается производством официальной продукции Игр. Об этом сообщает британское издание "Дейли телеграф".


Рабочий за месячный труд получает зарплату 66 долларов, чуть больше, чем цена футболки с олимпийской символикой, которая будет продаваться в Лондоне. Рабочие рассказали в газете, что они могут повысить свою зарплату до 120 долл, если будут работать на два часа дольше, то есть, их рабочий день составит 10 часов кряду.

Как сообщили в оргкомитете Олимпийских игр (ЛОКОГ), расследование этих сообщений уже начато. В свою очередь в "Адидас" опровергают подобную информацию и утверждают, что минимальная зарплата рабочего на фабриках "Адидас" в Камбодже - 130 долл в месяц, и это гораздо выше средней зарплаты по стране, сообщает ИТАР-ТАСС



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.