Немецкий велогонщик добровольно признался в употреблении допинга

velogonschik

 
Немецкий велогонщик Гриша Нирманн, в течение 12 лет выступавший за голландскую команду "Рабобанк", признался в употреблении допинга.


"Благодаря моему окружению я понял в 2003 году, что не хочу следовать путем применения запрещенных веществ, - приводит слова 37-летнего спортсмена официальный сайт Федерации велоспорта Нидерландов. - Я предоставлю антидопинговым агентствам и организациям всю информацию, которой владею".

В федерации отметили, что гонщик, который завершил карьеру в прошлом году, признавался в употреблении эритропоэтина несколько раз в период 2000-2003 годов.

"Последние несколько недель я переживал разные чувства, но решил, что для меня это (признаться) - единственно возможный выход", - добавил Нирманн, 9 раз принимавший участие в престижной гонке "Тур де Франс".

Нирманн вошел в число нескольких немецких велосипедистов, уличенных в употреблении допинга, включая победителя "Тура-1997" Яна Ульриха, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.