У справі загибелі Ігора Індила суд допитав ще чотирьох свідків

sprava indilo18

 

Сьогодні Деснянський райсуд столиці під час розгляду по суті справи щодо загибелі студента Ігора Індила допитав ще чотирьох свідків. Про це поінформувала державний обвинувач Наталія Сьома, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Деснянського району


За її словами, в ході сьогоднішнього засідання свідчення надали двоє співробітників міліції, які 17 травня 2010 року чергували у приміщенні Шевченківського райуправління міліції, охоронець адміністративного корпусу цієї будівлі, а також колишній начальник Шевченківського РУ ГУМВС України в м. Києві.

«Усі свідки у суді підтвердили покази, надані ними під час досудового слідства», - заявила прокурор.

Наступне засідання призначено на 24 липня 2013 року.

Нагадаємо, вчора суд у справі щодо загибелі Ігора Індила допитав двох свідків: дільничного інспектора, який затримував студента, а також лікаря швидкої медичної допомоги, який того дня виїжджав на виклик до Шевченківського райуправління міліції.

 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.