Прокуратура вимагає повернути у комунальну власність незаконно приватизований корпус Київської обласної клінічної лікарні

gosp sud

 
Прокуратура Київської області в судовому порядку вимагає повернути у комунальну власність об’єкт охорони здоров’я – будівлю офтальмологічного корпусу Київської обласної клінічної лікарні площею 2186,5 кв.м., вартість якої становить 7,4 млн гривень.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Установлено, що у 2013 році Київська обласна рада, в порушення діючого законодавства, затвердила перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області, що підлягають приватизації, в який було включено вказану будівлю офтальмологічного корпусу без статусу як об’єкт охорони здоров’я. При цьому, умови і вимоги до об’єкту нерухомості зі спеціальним статусом, які б дозволяли його подальшу приватизацію, не дотримано.

На підставі незаконного рішення обласної ради, комунальною установою Київської обласної ради «Фонд комунального майна» із суб’єктом господарювання недержавної форми власності укладено договір купівлі-продажу зазначеного нерухомого майна.

Реагуючи на порушення, прокуратурою області до господарського суду м. Києва пред’явлено позов про повернення будівлі офтальмологічного корпусу у власність територіальної громади Київщини, розгляд якого триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.