Апеляційний суд залишив під вартою одного з «в’язнів Грушевського»

img 4692

 
Сьогодні суд апеляційної інстанції залишив без змін запобіжний захід у вигляді тримання під вартою одному з підозрюваних у масових заворушеннях на вулиці Грушевського. Про це повідомила керівник прес-служби прокуратури міста Києва Яна Соболевська, передають «Конфлікти і закони».


Окрім того, за результатами засідань розгляд ще 5-ти клопотань було перенесено. Здебільшого це відбувалось з підстав ненадходження матеріалів кримінальних проваджень з районних судів до апеляційної інстанції.

«У свою чергу, органи досудового розслідування та прокуратури забезпечили своєчасне надходження матеріалів до суду», - наголосила Я. Соболевська.

Нагадаємо, із 64 підозрюваних у масових заворушеннях 26 осіб на даний час перебувають під вартою, 36 – відпущені під домашній арешт, з одного взято особисте зобов’язання, ще одним підозрюваним внесено заставу.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.