На Київщині чоловіка засуджено до 12 років позбавлення волі за вбивство своєї співмешканки

apelyats sud

 
Апеляційнй суд залишив в силі вирок стосовно чоловіка, засудженого за вбивство своєї співмешканки. Встановлено, що 53-річний житель Поліського району Київської області, перебуваючи за місцем свого проживання, під час спільного вживання спиртних напоїв, наніс своїй співмешканці декілька ударів руками по голові. В подальшому чоловік з метою вбивства схопив зі столу кухонний ніж та наніс ним один удар в грудну клітку потерпілої, в зв’язку з чим настала смерть останньої.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Дії зловмисника кваліфіковані за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

Вироком Іванківського районного суду Київської області чоловіка було засуджено до 12 років позбавлення волі.

Захисник обвинуваченого, вважаючи призначене покарання занадто суворим, подав апеляційну скаргу.

За результатами судового розгляду Апеляційний суд погодився з позицією прокуратури Київської області та залишив рішення суду першої інстанції без змін.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.