Суд засудив киянина, який викрадав запчастини з ліфтів

svyat sud

 
Святошинський районний суд Києва оголосив вирок 44-річному мешканцю столиці та засудив його до 4 років позбавлення волі за неодноразові крадіжки ліфтового обладнання у житлових будинках міста. Про це повідомив прокурор прокуратури Святошинського району Сергій Кравчук, який підтримував державне обвинувачення у справі, передають «Конфлікти і закони».


За словами прокурора, протягом жовтня-грудня минулого року зловмисник проникав до технічних приміщень житлових будинків та за допомогою спеціальних інструментів демонтував запчастини з ліфтів, які внаслідок цих злочинних дій виходили з ладу.

«Встановлено, що злодій викрав 21 гальмівну котушку з ліфтових двигунів у понад 10-ти житлових будинках. Викрадене обладнання, загальна вартість якого складає майже 16 тис. грн., чоловік здавав на металобрухт», - повідомив С. Кравчук.

Суд підтримав позицію прокуратури району та визнав чоловіка винним за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), призначивши йому покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.