Столична прокуратура відстояла в Київському апеляційному господарському суді землі вартістю 414 млн грн

kiev ap gospsud

 
Постановою Київського апеляційного господарського суду залишено без змін рішення суду першої інстанції щодо повернення в комунальну власність земельних ділянок площею 26 га біля о. Вирлиця, які були незаконно передані в оренду.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Прокурорською перевіркою встановлено, що рішення Київради про передачу в оренду будкомпанії двох земельних ділянок у Дарницькому районі для будівництва ТРЦ та виставкового комплексу було прийнято без урахування інтересів громади та в порушення вимог земельного та містобудівного законодавства.

Нагадаємо, у грудні 2013 року Господарським судом визнано недійсними договори оренди вказаних земельних ділянок та зобов’язано товариство повернути їх у комунальну власність. Постановою Київського апеляційного господарського суду від 15.04.2014 рішення суду першої інстанції залишено без змін.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.