Прокуратура через суд змусила «Магістраль-Транс» повернути державі 5-ти мільйонний кредитний борг

gosp sud

 
Господарський суд міста Києва підтримав позицію прокуратури Шевченківського району та зобов’язав ТОВ «Магістраль-Транс» повернути державному банку кредитну заборгованість у розмірі понад 5 млн гривень.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

У 2006 році керівник товариства, яке займається міжнародними перевезеннями вантажів, отримав кредит у державному банку розміром понад 700 тис. євро для придбання автотранспортних засобів.

Декілька років бізнесмен справно вносив кошти за кредит, що давало можливість додатково укладати угоди на отримання інших кредитних коштів. Однак, з 2011 року сплата коштів припинилась. Як наслідок, заборгованість по кредиту збільшилась, що завдало державній фінансовій установі збитків на суму понад 5 млн грн.

Зважаючи на порушення, прокуратура району направила позов до Господарського суду з вимогою стягнути з приватного товариства кредитну заборгованість.

Наразі позовні вимоги прокуратури задоволено в повному обсязі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.