​Рішення суду про взяття під варту Сергія Курченка набрало законної сили

Генеральною прокуратурою України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою С. Курченка у створенні та забезпеченні діяльності злочинної організації з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, а також вчиненні у її складі низки кримінальних правопорушень, зокрема заволодіння чужим майном, а саме коштами державних та інших банківських установ, державних підприємств паливно-енергетичного сектору економіки в особливо великих розмірах, легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом, організації фіктивного підприємництва, тобто створенні та придбанні суб’єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності, що заподіяло велику матеріальну шкоду.


Спричинені злочинною організацією збитки, активним учасником якої є С. Курченко, сягають понад 7 млрд грн, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

За відповідними фактами С. Курченку повідомлено про підозру. Санкція найтяжчої з інкримінованих підозрюваному статей передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.

С. Курченко з березня 2014 року перебуває у міжнародному розшуку, Генеральною прокуратурою України та компетентними оперативними підрозділами постійно вживаються заходи щодо забезпечення виконання обов’язкових процесуальних процедур з метою належного здійснення розшуку підозрюваного, у тому числі за сприяння міжнародного бюро Інтерпол та його національного підрозділу в Україні.

Так, 3 січня 2017 року повторне клопотання Генеральної прокуратури України про обрання С. Курченку запобіжного заходу - тримання під вартою слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва задоволено, про що винесено відповідну ухвалу.

Прокуратурою доведено та слідчим суддею підтверджено відповідність клопотання Генеральної прокуратури України вимогам Кримінального процесуального кодексу України, дотримання стороною обвинувачення вимог закону при подачі клопотання, обґрунтуванні його вимог та наведенні доводів щодо необхідності обрання С. Курченку саме тримання під вартою.

Стороною захисту вказане рішення оскаржено. Однак 18 січня 2017 року рішення слідчого судді суду першої інстанції у повному обсязі Апеляційним судом м. Києва визнано законним та обґрунтованим і надалі оскарженню не підлягає. Таким чином, поставлена крапка у вжитті з боку Генеральної прокуратури України заходів процесуального забезпечення міжнародного розшуку С. Курченка та дозволяє іншим компетентним органам їх реалізувати.

Заходи щодо здійснення міжнародного розшуку С. Курченка та притягнення його до кримінальної відповідальності тривають.

Сергій Курченко. Фото iPress.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.