Винуватця ДТП, з вини якого загинуло три людини, засуджено до 9,6 років ув’язнення

obolon sud24

 
Оболонський районний суд Києва засудив до 9,6 років позбавлення волі 39-річного чоловіка, з вини якого у ДТП загинуло три людини. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


У березні поточного року на перехресті вулиць Скляренка і Куренівської сталася дорожньо-транспортна пригода. Водій, який керував автомобілем «Porshe Panamera Turbo» у стані алкогольного сп’яніння на шаленій швидкості пересік перехрестя на червоне світло. Його автомобіль зіштовхнувся з іншою машиною, виїхав на зустрічну смугу, а там зіштовхнувся ще з трьома автомобілями.

В результаті ДТП загинуло три людини, ще одна отримала тяжкі тілесні ушкодження.

Суд визнав винним чоловіка у вчинені злочину, передбаченого ч. 3 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України.

Врахувавши принципову позицію державного обвинувача, винуватцю ДТП було призначено покарання у вигляді 9,6 років позбавлення волі з забороною керувати транспортними засобами протягом 3 років.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.