Почти 40 судей отказались от проверки люстрацией

petrenko sudi

 
Около 40 судей судов разных инстанций отказались проходить люстрационною проверку. Об этом заявил глава Минюста Павло Петренко на заседании правительства, пишет «Украинская правда».


«Речь идет о 40 судьях различных судов, по которым мы уже подготовили представление на увольнение, потому что они отказались проходить проверку и предоставлять информацию о себе. Часть служащих, которые были уволены в порядке люстрации, пытаются оспорить это решение в судах. Минюст сопровождает все эти дела и жестко контролирует соблюдение закона», - рассказал министр.

По его данным, в настоящее время отменить свою автоматическую люстрацию в судах пытаются 67 экс-работников прокуратуры, 17 экс-работников налоговой и 11 экс-работников СБУ.

«Если лицо попадает под автоматический критерий люстрации, который определен законом, никаких других решений, чем те, которые закреплены законом, суд не может вынести», - заверил Петренко.

Он рассказал, что сейчас в Минюсте проходят люстрационную проверку 1360 служащих. Проходят проверки в МВД, Госфискальной службе, СБУ.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.