Прокуратура повернула земельну ділянку площею майже 1 га в Деснянському районі

apelyats sud

 
Київський апеляційний господарський суд підтримав позицію столичної прокуратури та зобов’язав недобросовісного орендаря повернути громаді земельну ділянку вартістю понад 800 тисяч гривень. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Встановлено, що у 2005 році між Київрадою та ТОВ «Рембудреставрація» було укладено договір оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування виробничої бази. Проте всупереч умовам договору, будівництво так і не було розпочато – територія огороджена парканом та захаращена сміттям.

Разом із цим з’ясувалось, що товариство не сплачувало орендну плату за користування ділянкою, чим завдало збитків бюджету на суму понад 59 тисяч гривень.

Зважаючи на грубе порушення закону, прокуратура звернулась до Господарського суду з вимогою розірвати договір оренди та повернути земельну ділянку у власність територіальної громади міста. Проте суд відмовив у задоволенні позову.

У зв’язку з цим прокуратура звернулась до Київського апеляційного господарського суду, який задовольнив позовні вимоги прокуратури в повному обсязі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.