Суд над Кернесом перенесли на 26 августа - из-за жары

speka kernes

 
Суд в Полтаве перенес слушание дела мэра Харькова Геннадия Кернеса, подозреваемого в похищении активистов Майдана и издевательств над ними, на 26 августа. Как сообщает Радио Свобода, заседание перенесли в основном из-за неблагоприятных условий для его ведения в небольшом зале из-за жары.


Судья объявил дату следующих трех заседаний: помимо 26 августа, 7 и 14 сентября.

В конце заседания активисты, пикетировавшие суд, прорвались в зал. Они выразили протест против постоянного переноса заседаний.

Напомним, 2 марта прокуратура заявила, что харьковского мэра подозревают в похищении человека, пытках, угрозе убийством.

26 марта Генпрокуратура передала в суд обвинительный акт в уголовном производстве по Кернесу и двум его охранникам.

В свою очередь харьковский городской голова Геннадий Кернес заявлял, что уголовное дело против него сфабриковано.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.