Прокуратура повернула киянам землі рекреаційного призначення вартістю 8,6 млн гривень

gosp sud m kieva

 
За позовом прокуратури міста Києва Господарський суд визнав недійсним договір оренди землі рекреаційного призначення у Голосіївському районі вартістю 8,6 млн гривень. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


У 2010 році Київрада надала у довгострокову оренду приватному товариству земельну ділянку площею 3 га на вулиці Лютневій. Передбачалося, що підприємці проведуть реконструкцію будівель та благоустрій території.

Втім, як було встановлено, вказана земельна ділянка належить до категорії земель рекреаційного призначення, частина яких входять до складу заказника «Острів Жуків». Крім того, частина виділених земель знаходиться у прибережній захисній смузі.

Суд погодився з доводами прокурора щодо порушення Київрадою земельного законодавства при наданні приватному товариству земельної ділянки та зобов’язав повернути її територіальній громаді Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.