Скасовано виправдувальний вирок стосовно екс-ректора податкової Петра Мельника

melnik sud

 
Завдяки вжитим заходам органів прокуратури Київської області Апеляційний суд скасував незаконне рішення суду першої інстанції, яким виправдано колишнього ректора Національного університету державної податкової служби України П. Мельника, котрий обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Нагадаємо, неправомірну вигоду в сумі $5000 та 80 тисяч гривень посадовець вимагав та отримав від громадян за зарахування на навчання до Податкової академії. Гроші перераховувались під виглядом благодійного внеску.

Наразі рішення Ірпінського суду, яким виправдано П. Мельника, скасовано та справу направлено на новий судовий розгляд.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.