За позовом прокуратури авіакомпанія МАУ сплатить на користь держави 25,6 млн гривень боргу

mau

 
Господарський суд м. Києва задовольнив позов столичної прокуратури про стягнення заборгованості у розмірі 25,6 млн гривень з ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» на користь держави в особі Державної авіаційної служби України.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Вказана заборгованість виникла внаслідок несплати авіакомпанією зборів до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність за надані послуги з перевезення пасажирів та вантажів за лютий 2014 року та січень-квітень 2015 року.

З метою захисту інтересів держави прокуратура м. Києва звернулась до суду з вимогою стягнути з «МАУ» зазначені кошти.

Суд підтримав позицію прокуратури та своїм рішенням зобов'язав підприємство сплатити на користь держави усю суму боргу.

Довідково: Згідно з ч. 8 ст. 12 Повітряного кодексу України платежі, що підлягають сплаті до Фонду, є обов’язковими для всіх суб’єктів авіаційної діяльності.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.