Завдяки принциповій позиції прокуратури вирок вбивцям таксиста залишено без змін

apsud kievobl

 
Апеляційний суд Київської області підтримав позицію прокуратури Київської області та залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким засуджено трьох молодиків за вбивство таксиста. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.


Нагадаємо, у травні минулого року троє раніше судимих молодиків вбили таксиста задля власного збагачення. Вироком Миронівського районного суду одного з трьох хлопців засуджено до довічного позбавлення волі, іншим – суд призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 14 та 15 років.

Не погоджуючись із таким рішенням суду, обвинувачені подали апеляційні скарги з вимогою скасувати вирок. Апеляційний суд залишив вирок без змін, чим підтримав принципову позицію прокурора, який наполягав на законності вироку суду першої інстанції та на тому, що призначені вбивцям покарання відповідають тяжкості вчиненого злочину.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.