​Солом’янський суд позбавив автокрадія волі на п’ять років

Відбувши чотири роки ув’язнення за крадіжку, скоєну у столиці, кримчанин вчинив новий злочин – вкрав чужий автомобіль. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Увагу зловмисника привернула іномарка із незачиненими дверима. Проникнувши до салону, чоловік знайшов ключ і завів авто. Деякий час він їздив містом, аж поки не пошкодив шину.

У цей час власник автівки повідомив у поліцію про зникнення автомобіля. За кілька годин працівники поліції встановили місцезнаходження автокрадія та затримали його на станції техобслуговування, куди він приїхав відремонтувати пошкоджене колесо. Викрадену машину вилучили та повернули власникові.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, повністю визнав свою вину.

Вироком Солом'янського районного суду у місті Києві зловмисника за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 2 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України, засуджено до п'яти років та трьох місяців позбавлення волі.

Фото podrobnosti.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.