​Суд визнав недійсною угоду, за якою «Укрзалізниця» зазнала 26 млн грн збитків

24 жовтня 2017 року Господарський суд міста Києва задовольнив позов Національного антикорупційного бюро України та визнав недійсним договір поставки між ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» («УПП УЗ») та ПАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал». Зазначена угода укладена всупереч Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме – взагалі без проведення закупівельної процедури. Ухвалення такого рішення дозволить повернути державному підприємству 26 млн грн, які воно переплатило, повідомляє прес-служба НАБУ.


За версією слідства, у листопаді 2015 року ДП «УПП УЗ» без проведення процедур державних закупівель уклало договір із ПАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал», на виконання якого останнє поставило держпідприємству елементи рейкових клемно-болтових скріплень на загальну суму понад 157 млн 893 тис. грн. Постачальниками виступили шість інших підприємств. Внаслідок таких дій ДП «УПП УЗ» завдано збитків на суму понад 26 млн грн.

Набрання законної сили рішенням Господарського суду міста Києва призведе до застосування наслідків недійсності правочину, визначених ст.216 Цивільного кодексу України, в тому числі й повернення державному підприємству сплачених коштів.

Фото «Конфлікти і закони»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.