​Рішення суду: передача в управління АРМА двох ТЕЦ, задіяних в корупційній схемі, є обґрунтованою

Апеляційний суд м. Києва 20 серпня 2018 року залишив у силі ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду м. Києва про накладення арешту на майно ТОВ НВП «Енергія Новояворівськ» та передачу його в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Аналогічне рішення Апеляційний суд м. Києва ухвалив 1 серпня і щодо майна ТОВ «Енергія – Новий Розділ», повідомляє прес-служба НАБУ.


Таким чином, суд визнав аргументованою позицію детективів Національного антикорупційного бюро України, на переконання яких арешт та подальша передача в управління АРМА майна зазначених ТОВ забезпечить збереження майна двох ТЕЦ. Також цей крок унеможливить розкрадання природного газу на «Новояворівській ТЕЦ» та «Новороздольській ТЕЦ», власниками яких є зазначені суб’єкти господарювання.

Нагадуємо, що накладення арешту на майно двох ТЕЦ ініційовано детективами НАБУ в межах розслідування кримінального провадження за фактом заволодіння понад 300 млн куб. м. природного газу НАК «Нафтогаз України».

Зокрема, як встановило слідство, «Новояворівська ТЕЦ» та «Новороздольська ТЕЦ» отримували природний газ за пільговими цінами від НАК «Нафтогаз України» ніби для постачання тепла населенню, але в обсягах, що вдесятеро перевищували реальні потреби конкретних населених пунктів. У результаті цього державним інтересам завдано збитків на суму понад 1,4 млрд грн.

У січні 2018 року детективи НАБУ затримали та повідомили про підозру 5 особам: 4 посадовцям компаній-власниці ТЕЦ — ТзоВ «Енергія-Новий Роздол» та ТзОВ «Енергія – Новояворівськ» та 1 фізичній особі, яка була їхнім «куратором» та наближеною особою до згаданих народних депутатів.

Під час спільного з Директором НАБУ прес-брифінгу 2 серпня, директор АРМА Антон Янчук повідомив, що права управління на ці два підприємства вже зареєстровано. Розпочаті консультації з зацікавленими фаховими органами.

Інфографіка у кращій якості: https://www.flickr.com/photos/nab_ukr/41996344270/in/dateposted/

Фото «Конфлікти і закони»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.