​Засідання у «справі 2 травня» перенесене через неможливість повідомити присяжних про дату проведення

У провадженні Малиновського районного суду м. Одеси знаходиться обвинувальний акт у скоєнні злочину, а саме - в умисному вбивстві під час масових заворушень, які відбувалися 2 травня 2014 року. Судове засідання призначено на 17 грудня 2018 року о 12 годині 30 хвилин.


Як нагадує «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду, у зв’язку з неможливістю завчасно повідомити всіх присяжних про дату та час, 20 листопада 2018 року судове засідання не відбулось.

Фото court.gov.ua



Коментарі

  +0 #1 Кость 29 нояб. 2018 г., 19:38:40
Взв'язку з введенням воєнного стану рашистських заколотників має судити військово-польовий суд, як і суддів та прокурорів, які саботують цю справу от уже чотири з половиною років. Зрозуміло, що зсучені ригами судді і прокурори намагаються протягнути з покаранням рашистських заколотників до повернення прихвостнів рашистів до влади в Україні.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.