​Суд зобов’язав Мінінфраструктури відновити стаціонарні поштові відділення у селах з населенням менш ніж 2 000 жителів

3 липня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи за позовом ГО «Громадський рух Сергія Коровченка «Оновлення» до Міністерства інфраструктури України, третя особа АТ «Укрпошта», повідомляє прес-служба суду.


Суд визнав протиправним та нечинним наказ Мінінфраструктури №442 від 14 грудня 2017 року «Про затвердження Стратегічного плану розвитку ПАТ «Укрпошта» на період до 2021 року» в частині запровадження мобільних відділень в селах з населенням менше 2000 жителів. Суд також зобов’язав відповідача відновити роботу стаціонарних відділень поштового зв'язку АТ «Укрпошта», які були замінені пересувними відділеннями поштового зв'язку на виконання оскаржуваного наказу.

Серед підстав прийняття судом такого рішення у справі - порушення порядку прийняття наказу Мінінфраструктури та порушення статті 19 Закону України «Про поштовий зв'язок».

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.