​Суд просять зобов’язати Віталія Кличка скликати пленарне засідання сесії Київради

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов до Київського міського голови Віталія Кличка. Позивач просить суд скасувати розпорядження столичного очільника щодо перенесення IX сесії Київської міської ради з 30 травня на 20 червня 2019 року, повідомляє прес-служба суду.


Разом із позовом до суду надійшло клопотання, в якому позивач просить суд вийти за межі позовних вимог та зобов’язати Віталія Кличка скликати пленарне засідання сесії Київради. На думку позивача, у діях Київського міського голови вбачаються порушення норм чинного законодавства, закріплених ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування» щодо не скликання пленарного засідання сесії Київської міської ради понад три місяці. Така ситуація, ну думку позивача, порушує його право щодо можливості отримати у приватну власність земельну ділянку.

Наразі вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.