​Підозрювану у вбивстві журналіста Павла Шеремета Юлію Кузьменко апеляційний суд залишив під вартою

28 квітня 2020 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 1 квітня 2020 року, якою задоволено клопотання прокуратури та продовжено щодо підозрюваної Кузьменко строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 30 травня 2020 року включно.


Про це повідомляє прес-служба суду.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 1 квітня 2020 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення.

Нагадаємо, громадянка Кузьменко підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 28, пунктами 5, 12, частини другої статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Фото з прямої трансляції суду



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.