​У столиці суд виніс вирок киянину, котрий пограбував жителя Деснянського району

Раніше чоловік потрапляв у поле зору правоохоронців за майнові злочини, вчинені у різних районах столиці. За скоєння грабежу фігурант отримав чотири роки та шість місяців в’язниці.


Подія трапилася восени минулого року на вулиці Вікентія Беретті у Деснянському районі столиці. Зловмисник підбіг до чоловіка, який в цей час розмовляв по телефону, вирвав із рук ґаджет та втік у невідомому напрямку, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.

Потерпілий відразу повідомив у поліцію та надав оперативникам опис зовнішності зловмисника. Тож у результаті швидкого реагування вони розшукали підозрюваного. Ним виявився киянин, 1981 року народження, який неодноразово відбував покарання за крадіжки, грабежі та шахрайства у різних районах столиці.

Вироком Деснянського районного суду м. Києва фігуранта за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2. ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, засуджено до чотирьох років та шести місяців позбавлення волі.

Фото facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.