​Позов Укрзалізниці до Нацслужби посередництва і примирення: ОАСК відкрив провадження у справі

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом АТ «Укрзалізниця» до Національної служби посередництва і примирення. Серед вимог позову - скасувати розпорядження НСПП від 15 березня 2021, яким було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між Професійною спілкою залізничників і транспортних будівельників України та АТ «Укрзалізниця» щодо порушень галузевої угоди, зокрема, в питаннях збільшення заробітної плати залізничників, скасування режиму неповного робочого тижня, підвищення добових витрат на відрядження та інше, повідомляє прес-служба суду.


Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

Разом з тим, суд відмовив позивачу у вжитті заходів забезпечення позову. Нагадаємо, у межах заяви про забезпечення позову, позивач просив суд зупинити дію оскаржуваного розпорядження. При розгляді вказаної заяви суд дійшов висновку про її необґрунтованість та відсутність підстав для її задоволення.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.