Судитимуть фальшивомонетників, які намагались збути 1 млн підроблених євро на території України

pidrobleni evro

 
Прокуратурою Київської області затверджено та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно двох громадян України та двох підданих Королівства Нідерландів за вчинення ними злочину, передбаченого ч. 3 ст. 199 (придбання, зберігання та збут підробленої іноземної валюти в особливо великому розмірі) КК України.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Нагадаємо, зловмисників було затримано правоохоронними органами під час збуту частини підроблених коштів у сумі 300 тисяч євро (близько 8 млн гривень). Загалом, чоловіки мали намір збути 1 млн фальшивих євро.

Завдяки злагодженій роботі працівників прокуратури Київської області та співробітників СБУ викрито злочинну схему та перекрито міжнародний канал постачання підроблених грошей на територію України.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 8 до 12 років з конфіскацією майна.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.