​Подільський суд засудив киянина за тяжке поранення знайомого ножем

Між чоловіками виник словесний конфлікт, у ході якого киянин вдарив ножем товариша у живіт. Наступні п’ять років зловмисник проведе за ґратами.


За інформацією прес-служби Нацполіції Києва, подія трапилася влітку 2016 року. Тоді до поліції надійшло повідомлення від медичних працівників про госпіталізацію чоловіка із ножовим пораненням.

Під час застілля між чоловіками виник конфлікт. У результаті 55-річний киянин схопив ножа та вдарив ним 34-річного знайомого. Потерпілого із колото-різаним пораненням у живіт госпіталізували до лікарні.

Зловмисника затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Під час судового засідання обвинувачений свою вину повністю визнав.

Вироком Подільського районного суду міста Києва чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, засуджено до п’яти років позбавлення волі.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.