​Оскарження одного з пунктів Типового договору розподілу природного газу: ОАСК вирішує питання відкриття провадження у справі

Окружний адміністративний суд міста Києва просять визнати протиправним один із пунктів Типового договору розподілу природного газу, що стосується факту приєднання споживача до умов договору. З відповідним позовом до суду звернулась жителька Івано-Франківська. Відповідач – Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє прес-служба суду.


Зокрема, позивачка оскаржує п.1.3 Типового договору розподілу природного газу, затвердженого постановою НКРКП від 30.09.2015 р. №2498, відповідно до якого, фактом приєднання споживача до умов договору (ацептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які засвідчують його бажання укласти договір, та/або документальне підтвердження споживання природного газу.

На думку позивача, оскаржуваний пункт не відповідає положенням акту вищої юридичної сили, а саме – Цивільного кодексу України.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.