Справу Луценко перенесено через вибіркову хворобливість вибіркового правосуддя
- Подробиці
- Опубліковано 08.06.2012 07:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2207
Сьогодні о 8.30 ранку мало продовжитися судове засідання по епізоду кримінальної справи проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка щодо так званого отруєння Ющенка, який був виділений в окрему справу.
На минулому судовому засіданні 1 червня 2012 року суддя Анна Медушевська продовжила розгляд справи за відсутності потерпілого В.Давиденка, який у телеграмі на адресу суду пояснює, що за станом здоров'я не може бути присутнім на слуханні справи. Давиденко написав, що він підтверджує свідчення, які він дав раніше в судовому засіданні і просить розглядати справу без нього.
Суддя А.Медушевська не задовольнила ряд клопотань захисту, зокрема про допуск фото- та телекамер на засідання суду, а також не знайшла обґрунтованих підстав для відводу головуючої по справі.
Прокурори прочитали обвинувальний висновок по справі, написаний у Генпрокуратурі. Проте такий висновок на руки не отримали ні Ю.Луценко, ні його захист, що є порушенням норм КПК.
Сьогодні судове засідання не відбулося через хворобу судді А.Медушевської. Про це учасникам процесу повідомила секретар суду.
Зазначимо, що на суд вчасно з’явилися адвокати екс-міністра О.Баганець, І.Балик та І.Фомін, а також підсудні Павлєнов та Тарасенко та їхні захисники.
З боку обвинувачення прийшли прокурори Клименко та Зінченко. Прокурор Лобань знову був відсутній.
Серед присутніх у залі засідань були народні депутати Юрій Гримчак, Арсеній Яценюк, Микола Мартиненко та Віктор Матчук.
Сам Юрій Луценко в зал засідань доставлений не був. Однак автозак був помічений у дворі суду.
Зазначимо, що у розкладі засідань судді Медушевської на 8 червня 2012 року вже на 9 годину була призначена інша справа. Тобто, зважаючи на розклад, суд по справі Луценко мав тривати лише 30 хвилин?
Захисник екс-міністра Олексій Баганець заявив, що захист оскаржуватиме у Європейському суді з прав людини порушення, які були допущені в рамках розгляду цієї справи.
Щодо просування інших скарг, поданих до Євросуду раніше, адвокат висловлює здивування, чому так довго немає рішення по першій скарзі. «Ми, зі своєї ініціативи, я і мої колеги, перевірили, що вже є опубліковані рішення Європейського суду у справах, які розглядалися вже після нашої справи. Звичайно, це нас дивує і викликає навіть деякі сумніви», - сказав Баганець. При цьому він уточнив, що ніякої офіційної інформації з боку Європейського суду у справі Юрія Луценка ще немає.
Наступне засідання суду відбудеться у середу, 13 червня 2012 року. Початок о 9:15 ранку.
За матеріалами "Народної самооборони"
Також з цієї категорії...

Печерський суд – на другому...
27 июл. 2011 г.

У суді над Луценко колегія...
18 окт. 2011 г.

Юрій Луценко звернувся до суддів:...
21 окт. 2011 г.
Набираючі популярність...

Приговор Тимошенко это - приговор...
12 окт. 2011 г.

Резолюция ПАСЕ? Да кто ее...
29 янв. 2012 г.

А нам все равно, а...
5 мая 2012 г.
Останні новини
28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі