Кірєєв традиційно відмовив собі у своєму відводі

Головуючий у судовому процесі з розгляду кримінальної справи, порушеної стосовно Юлії Тимошенко, суддя Родіон Кірєєв відмовив у задоволенні клопотання захисту екс-прем'єра про відвід головуючому.
«Заява сторони захисту не містить підтверджених даних, які свідчать про наявність підстав для відводу головуючому. Обгрунтування сторони захисту є недостатніми і не свідчать про порушення головуючим норм Кримінально-процесуального кодексу. Заяву залишити без задоволення. Рішення оскарженню не підлягає», - прочитав рішення Родіон Кірєєв.

Як відомо, захист Юлії Тимошенко заявив відвід головуючому у судовому процесі у зв’язку з порушенням ним розпорядку роботи суду та нехтуванням трудових прав учасників процесу. «Я вважаю, що дії головуючого у справі Родіона Кірєєва викликають сумнів у об’єктивності розгляду справи і свідчать про його упередженість, тому сторона захисту заявляє відвід головуючому у справі», - заявив Олександр Плахотнюк.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.